DigitalCreativeBoost
Kontaktovat

Pomáháme tvořit
úspěšné digitální
projekty

Podívejte se také na

EuroAWK

Na očích ve dne, v noci

Prezentační webová stránka pro mezinárodní reklamní společnost působící na outdoorovém trhu v ČR. Můžete ji tedy mít na očích v offline i online světě.

Na očích ve dne, v noci
Sportes

Trénink pod palcem

Přehledná aplikace navrhnutá pro jednodušší provoz sportovišť. Sportovní kluby a jejich zákazníci, tak můžou mít všechny potřebné informace pořád nadosah.

Trénink pod palcem
Lepší Úklid

Pořádek v obchodních procesech

Komplexní servis pro úklidovou firmu v podobě CRM systému, aplikace, webové stránky a marketingu. Vše funguje ve vzájemné konektivitě a především díky aplikaci je klientovi umožněna dokonalá, ale také nepřetržitá kontrola nad jednotlivými pracovními úkony.

Pořádek v obchodních procesech
THOME Lighting s.r.o.

Rychlost
světla!

S takovou rychlostí jsme pro českého výrobce svítidel navrhli nové webové stránky, jejichž součástí je i katalogový web s jednotlivými produktovými kartami. Zákazník má tak všechny informace o konkrétním produktu na jednom místě.

Rychlostsvětla!
Bookoolo System

Namakanej
rezervační systém

Pro dlouholetého klienta jsme na míru vyvinuli rozsáhlý rezervační systém a mobilní aplikaci. Později jsme také vytvořili novou vizuální identitu a připravili marketingovou strategii.

Namakanej rezervační systém
Rendl Light Studio

Budiž světlo!
A bylo světlo.

Tedy konkrétně jsme vytvořili nový e-shop v několika jazykových mutacích, který funguje napříč 12 zemí světa. E-shop je napojený na vlastní skladový a hospodářský systém. Mimo jiné je součástí i vlastní konfigurátor svítidel navrhnutý pro klienta na míru.

Budiž světlo!A bylo světlo.
GARNEA a.s.

Maximální výkon na poli
i v onlinu

Pro výhradního distributora zemědělské techniky Deutz-Fahr jsme připravili moderní katalogový web s důrazem na představení všech produktů a poskytovaných služeb.

Maximální výkon na polii v onlinu
Group Marketplace

Integrujeme cestovatelské služby

Vytvořili jsme aplikaci, která simuluje tržiště pro firmy a živnostníky podnikájící v hospitality segmentu. Úkolem aplikace je zajistit spojení například hotelu s přepravacem osob v reálném čase ve vybrané lokalitě a tím tak zajistit snadnou vzájemnou komunikaci a maximální komfort pro jejich zákazníky.

Integrujeme cestovatelské služby
Alax.cz

Designový kancelářský nábytek

Unikátní eshopové řešení postavené především na inteligentních filtrech pro snadnou orientaci zákazníků. Alax.cz je moderní eshop se spoustou funkcí od cenových hladin, individuálními produktovými kartami až po napojení účetního systému UOL.

Designový kancelářský nábytek
Wine Office

Specialisté na katalánská vína

Další krok k větší digitalizaci. Udělat z wine baru eshop a dostat tak skvělou katalánskou Cavu mezi další zákazníky. Povedlo se. Eshop je designově čistý, moderní, přehledný a obchodně úspěšný.

Specialisté na katalánská vína
Woodpol

Dřevěné domy

Pro projekt Woodpol jsme připravili přehledný produktový katalog pro online prezentaci dřevěných domů, chat a chalup. Vsadili jsme na jednoduchý design s jasnou navigační strukturou.

Dřevěné domy
Už to neřeším

Vaše dny
nemají šanci!

Unikátní koncept e-shopu, který se stará o pravidelnou dodávku potřeb pro ženy během jejich dnů. Pomáhají jim tak tyto dny zvládat lépe a hlavně bez starostí. 

Vaše dnynemají šanci!
James Cook Languages

S námi oslovíte svět

JCL.CZ jsme pojali progresivně a celý projekt jsme postavili na Progresivní Webové Aplikaci (PWA), díky které se z obyčejného webu stala regulerní mobilní aplikace se všemi svými výhodami. Korporátní portál jsme napojili na reportovací nástroj pro klienty c.Port a pomohli tak zjednodušit mnoho interních procesů. 

S námi oslovíte svět
Tvrz Divice

Staňte se součástí příběhu

Náročný klient. Zvolili jsme zcela odlišný přístup myšlení a připravili koncept, který klienta zaujal. Výrazná typografie, velké vizuální plochy, jasná sdělení. Web je zároveň napojen na službu webticket kvůli snadnější rezervaci vstupenek na letní scény Studia Dva.

Staňte se součástí příběhu
Eroticstore

Sofistikovaná erotika

Rádi přijímáme výzvy a proto jsme byli nadšení, když jsem pro prodejce erotických pomůckech mohli připravit e-shop a celou marketingovou komunikaci na míru.

Sofistikovaná erotika
Nosedat

Měníme data v informace

Nosedat je společnost zabývající se Business Intelligence a v technologickém oboru musíte disponovat moderním webem. Už z principu. Ve vzájemné spolupráci jsme připravili vizuální koncept s důrazem na jednotlivé poskytované služby a přidali animační prvky pro oživení.

Měníme data v informace
REMA

Vaše ekologická volba

Společnost REMA se zabývá chytrou ekologickou recyklací elektrozařízení a baterií. Naším úkolem bylo vytvořit aplikaci pro jejich klienty, která bude evidovat veškerá elektrozařízení a na základě jejich počtu vystavovat finanční poplatky na efektivní ekologickou likvidaci.

Vaše ekologická volba

Naši spokojení klienti

siemens.png
KTM.png
Accor-Hotels.png
mnd.png
Green-Ways.png
vaillant.png
Saint-Gobain.png
Unicredit.png
EDUA.png
Euroawk.png
James-Cook.png
Orea.png
Race-Bike.png
Rendl-Light-Studio.png
Statech.png
Deutz-Fahr.png
Viadrus.png
Alax.png
protherm.png

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení