DigitalCreativeBoost
Kontaktovat
Hotel Botanique Prague

Rebranding hotelu Botanique

Představení projektu

Hotel Botanique Prague je zcela nový lifestylový koncept, který klade velký důraz na zákazníkův komfort spojený se zážitkem.

O klientovi

Brand má velký přesah i do ekologických témat a kromě různých rostlin je v hotelu spousta věcí vyrobena z přírodních a recyklovatelných materiálů.

Náš cíl

Zajistit hladký rebrandingu značky, který zahrnoval definici značky a její komunikaci, nové webové stránky, online i offline kampaně a správu sociálních sítí.

Strategie

Společně s klientem jsme zadefinovali hlavní rysy a pilíře nové značky. Nastavili základní komunikační strategii a pustili značku do světa.

Podpora online i offline

Celý koncept jsme podpořili launch kampaní, která se opírala o OOH formáty okolo Florence, mailing a online reklamu na Googlu a sociálních sítích. Cílem bylo informovat publikum o chystané změně značky a představit nový koncept.

Webové stránky

Vzdušné a přehledné webové stránky byly základ.

Kladli jsme obrovský důraz na rychlost pro mobilní zařízení a přehledou strukturu, kterou jsme vytvořili na základě analýzy dat z původního webu.

86 %
Nárůst návštěvnosti
předtím a potom
-19 %
Snížení opuštění stránek
předtím a potom

Kampaň

Pro zahajovací kampaň jsme využili online kanály i OOH formáty v metru na Florenci, které měly zároveň sloužit jako navigační prvek pro přijíždějící návštěvníky hotelu.

Kampaň dokážeme připravit i pro vaší značku.

Marketing

Zajišťujeme online komunikaci a podporu přímého prodeje kampaněmi napříč celou Evropou. Připravujeme obsah na sociální sítě od produkce až po propagaci.

Použité nástroje

  • Google Analytics
  • Google Ads
  • Facebook Insights
  • Facebook Ads
12
ROI
Google & Facebook
15k
Webová návštěvnost
měsíčně

Chcete marketingově podpořit i vaší značku?

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení