DigitalCreativeBoost
Kontaktovat
Bookolo

Namakanej
rezervační systém

Představení projektu

Začali jsme spolupracovat na vývoji rezervačního systému a mobilní aplikace. Později jsme vytvořili novou vizuální identitu a připravili marketingovou strategii.

O klientovi

Bookolo má vlastní rezervační systém a channel manager pro ubytovací zařízení. Zároveň poskytuje i marketingové, konzultační a webdesignové služby pro klienty z hospitality segmentu.

Náš cíl

Vývoj softwarové řešení na míru. Řešení zahrnovalo rezervační systém včetně administrace, mobilní aplikaci a propojení systému s dalšími nástroji. Dalším bodem bylo vytvoření komunikace značky včetně online kampaní.

Branding

Jelikož se jednalo o relativně novou firmu, museli jsme brand postavit úplně od začátku. Vymysleli jsme společně základy značky, hlavní komunikační pilíře, zadefinovali cílové segmenty a připravili obsahové strategie pro různé situace.

Vytvořit vizuální identitu dokážeme i pro vaší značku.

Webové stránky

Webové stránky se zásadním způsobem zjednodušily a zrychlily průchodnost webu a přispěly ke snažší orientaci pro veškeré návštěvníky. Konverzní poměr nového webu se zvedl o 36%

Zvyšte své přímé rezervace ihned.

www.bookolosystem.com

Systém

Rezervační systém Bookolo prošel za dobu naší spolupráce několika redesigny a rozšířením o velký počet funkcí pro efektivnější a snadnější práci. Součástí integrovaného systému je i channel manager pro distribuci kapacit mezi ubytovací portály a mobilní aplikace.

Integrace

  • AirBNB
  • Booking.com
  • Expedia
  • PMS - Protel, Hotel TIme, Hores…
  • a mnoho dalších…
473
Aktivních hotelů
2018–2020
50+
Možností propojení
s jinými nástroji

Administrace rezervačního systému musela být přehledná a snadná na ovládání. Je určena především pro zaměstnance hotelů, kteří v ní denně pracují.

Aplikace

Snadná správa rezervací přímo z mobilu. Aplikace v sobě obsahuje data o všech uskutečněných rezervacích. Zákazník si své rezervace může upravovat či zrušit. Součástí aplikace je i přímý kontakt do hotelu, mobilní navigace a potvrzení rezervace.

Marketing

Staráme se o komunikaci na sociálních sítích a spravujeme online kampaně v různých platformách podle nastavené strategie. Cílem kampaní je zisk leadu a podpora obchodního oddělení klienta.

Použité nástroje

  • Google Analytics
  • Google Ads
  • Facebook Insights
  • Facebook Ads
+41%
Nových leadů
2018–2019
+26%
Nových instalací
Bookolo system

Chcete marketingově podpořit i vaší značku?

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení