DigitalCreativeBoost
Kontaktovat

CRM systémy

Vhodný CRM systém vám pomůže lépe vnímat váš byznys a mít dokonalý přehled o důležitých věcech. Ušetřený čas můžete věnovat rozvoji podnikání.

img11.jpg

Systém na míru

Pro specifické projekty nemusí šablonový CRM systém stačit. Jsme schopni připravit a vytvořit CRM systém, který lépe pomůže zvládat a řídit Váš byznys.

Technologie

Využíváme všechny moderní technologie a postupy pro vývoj správně fungujícího systému. Klademe důraz na rychlost, bezpečnost a propojitelnost s jinými systémy.

Propojení s

  • Účetními a fakturačními systémy
  • Skladovým hospodářstvím, evidencí zboží
  • Dynamickými kalendáři, task a workflow systémy
  • S různými systémy třetích stran pomocí API

Co používáme

Servis

Dokončením systému pro nás práce nekončí. Budeme s vámi i nadále pracovat na jeho rozvoji a vylepšení. Zajistíme i bezproblémové fungování v podobě systémových aktualizací a technické podpory.

Naše hodnoty
formují naší práci

Stavíme na osobním přístupu, pevných termínech a profesionálních výstupech. Chceme tvořit digitální projekty, se kterými uspějete.

Dbáme na osobní přístup

Naše řešní je bezpečné

Respektujeme termíny

Reference

Centrum Dialog

Pošli špunta
do školy!

Modernějších vzhled, přehlednost a více atraktivity. Chtěli jsme zaujmout potenciální adoptivní rodiče. Celý proces adopce, finanční podpory a fungování projektu jsme museli digitalizovat. Výsledkem je vlastní CRM systém.

Pošli špunta do školy!
Lepší Úklid

Pořádek v obchodních procesech

Komplexní servis pro úklidovou firmu v podobě CRM systému, aplikace, webové stránky a marketingu. Vše funguje ve vzájemné konektivitě a především díky aplikaci je klientovi umožněna dokonalá, ale také nepřetržitá kontrola nad jednotlivými pracovními úkony.

Pořádek v obchodních procesech
Bookoolo System

Namakanej
rezervační systém

Pro dlouholetého klienta jsme na míru vyvinuli rozsáhlý rezervační systém a mobilní aplikaci. Později jsme také vytvořili novou vizuální identitu a připravili marketingovou strategii.

Namakanej rezervační systém
Group Marketplace

Integrujeme cestovatelské služby

Vytvořili jsme aplikaci, která simuluje tržiště pro firmy a živnostníky podnikájící v hospitality segmentu. Úkolem aplikace je zajistit spojení například hotelu s přepravacem osob v reálném čase ve vybrané lokalitě a tím tak zajistit snadnou vzájemnou komunikaci a maximální komfort pro jejich zákazníky.

Integrujeme cestovatelské služby
REMA

Vaše ekologická volba

Společnost REMA se zabývá chytrou ekologickou recyklací elektrozařízení a baterií. Naším úkolem bylo vytvořit aplikaci pro jejich klienty, která bude evidovat veškerá elektrozařízení a na základě jejich počtu vystavovat finanční poplatky na efektivní ekologickou likvidaci.

Vaše ekologická volba

Půjdete do toho s námi?

img3.jpg
Nahrát soubor
Kliknutím na tlačítko, souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů Chráněno službou recaptcha (ochrana soukromí, smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení