DigitalCreativeBoost
Kontaktovat
Centrum Dialog

Pošli špunta
do školy

Představení projektu

Hlavní náplní centra jsou především projekty rozvojové spolupráce, výchovy a ochrana lidských práv. Mezi aktivity však patří i další kulturně-společenské projekty.

Cílem webu je zpřehlednění informací o organizaci Centrum Dialog a představení možnosti adopce pro potenciální rodiče. Pro procesní a funkční část projektu jsme vytvořili CRM systém, který v sobě sdržuje data o dětech, adoptivních rodičích, členech organizace a všech souvísejích projektech. Slouží tak i rodičům, kteří v systému vidí informační karty svých adoptivních dětí.v

Webové stránky

Novému webu jsme dodali modernějších vzhled, přehlednost a více atraktivity. Cílem bylo zaujmout pozornost mezi potenciálními rodiči prostřednictvím „dětských karet“, které slouží jako medailonek každého dítěte, které potřebuje cizí pomoc.

Pošlete špunta do školy

www.centrumdialog.cz

CRM systém

Celý proces adopce, finanční podpory a fungování projektu jsme museli digitalizovat. Výsledkem je vlastní CRM systém, který pomáhá rodičům i organizátorům s adopcí dětí, posíláním finančních darů a získávání informací o „svých“ dětech.

+3 500
Dětí k adopci
v celém systému
+8 mil.
Korun ročně
rozděleno dětem a školám

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení