Chci nový Eshop

Jestli chcete dobré eshopové řešení, potřebujete Logic Shop

Logic Shop je eshopové řešení pro podnikavce v menším i větším rozsahu

 Chcete prodat online pár desítek kusů produktů, nebo jedete ve větším a potřebujete robustní online katalog, účetní systém který utáhne tisíce produktů? Ať už tak, nebo tak, určitě chcete e-shop, který ustojí váš růst a udrží vás o krok napřed. Tady jste správně!

Nemusíte být ajťák, abyste snadno a rychle ovládali svůj nový eshop

 

S Logic Shopem se každý klient sžívá skoro neuvěřitelně rychle. Prostředí radakčního systému pro editaci obsahu a katalogu vytváříme pro lidi, jako jsou například naši kamarádi. Ti nám zároveň pomáhají prostředí a ovládání eshopu testovat. Naším cílem je poskytnout vám pohodlné a přehledné řešení eshopu, který vám bude jednoduše sloužit a šetřit váš čas. 

Školení zdarma při předání eshopu je samozřejmostí, stejně jako následná technická podpora dle potřeby. Věříme, že vám bude stačit chvilka a vaše učení půjde jak po másle.  

Lepší poměr cena vs. výkon na trhu nenajdete

Logic Shop vám může být skoro lusknutím prstu k dispozici. Eshop v malém, standardním rozsahu pro vás připravíme od zadání ke spuštění do 7 dnů. Pokud máte náročnější požadavky, chcete integrovat služby třetích stran, jazykové verze a podobně, to vše nám zabere o pár dní více. Vše je o dohodě a vašich možnostech. My jsme připraveni vám postavit spolehlivý eshop, který poroste s vaším podnikáním. 

Pro kalkulaci vaší poptávky potřebujeme co nejvíce informací. Neváhejte nám popsat, cokoliv vás napadá.

Kontaktujte nás

LogicShop pro vás vyřeší vše v jednom.. a mnohem víc

Jednoduchá správa – zvládne každý
Přehledný skladový systém
Fakturační systém napojený na EET
Reporty a statistiky o výkonu
Feedy pro zbožové srovnávače
Propojení s externími softwary
Dozvědět se víc

Úspěšné eshopy, které běží na platformě LogicShop

Alax
RB-Bike
Rendl Light Studio
T-shirt2u
Eroticstore
Valar