Tvoříme úspěšné a výkonné WEBY

Pokud chcete hezký a kvalitní web, jste tu správně. Weby již od 35 000 Kč.

Máte rozjeté online podnikání a kvalita webu přestává stačit?

Cítíte, že jste se svým současným webem již dosáhli limitu a zbytečně Vás brzdí v podnikání? Aktuální webový trend je takzvaný "mobile first", tedy celý online svět optimalizovat pro mobily, dát zákazníkům pohodlnější přístup z jakéhokoliv zařízení. Mít prozákaznicky orientované webové stránky, to Vám pomůže zvyšit konkurenceschopnost ve Vašem oboru podnikání.

Máte responzivní a optimalizovaný web? 

Pro zákazníky je web důležitější, než si myslíte.

Není nic horšího, než potenciální zákazník, který Vašemu webu nerozumí a neorientuje se na něm. Nestavíme weby naslepo, chceme Vašemu podnikání maximálně porozumět a vytvořit řešení na míru Vašim potřebám. Rádi věnujeme čas dialogu a budeme společně hledat nejlepší cestu k ideálnímu řešení. Zároveň Vás zdarma proškolíme v ovládání redakčního systému LogicCMS, díky kterému si můžete pohodlně editovat obsah svého webu.

Kvalitní web vám vydělá více a ještě ušetříte.

Opravdu! Naším cílem je poskytovat designově vyspělý, výkonný a efektivně fungující web. Cena za webové profesionální řešení je jednorázový náklad, který Vám ale kvalitou odvedené práce dlouhodobě ušetří další provozní náklady. Rychlost webu, čistota kodu, spolehlivá přístupnost pro všechna zařízení, zabezpečení stránek i generátor poptávek či objednávek, to jsou aspekty, které u levných řešení budete jen těžko hledat. Za kvalitou i dlouhodobu spolehlivostí našich webů si stojíme. Vyzkoušejte nás. 

Pro kalkulaci vaší poptávky potřebujeme co nejvíce informací. Neváhejte nám popsat, cokoliv vás napadá.

Kontaktujte nás

Webové stránky od nás vám usnadní podnikání

Responzivní web
Profi design
Redakční systém
Spolehlivé zabezpečení
Rychlost načítání
Obchodní výsledky
Dozvědět se víc

Úspěšné značky, které prověřili naše schopnosti tvorby webů

James Cook Languages
Designový nábytek ALAX
RB-Bike
Město Mariánské lázně
Lepší úklid
Rezidence Mlýnská Strouha