Tvoříme úspěšné webové stránky

Pokud chcete hezký a kvalitní web na míru, jste tu správně.

Máte rozjeté online podnikání a kvalita webu přestává stačit?

Cítíte, že jste se svým současným webem již dosáhli limitu a zbytečně Vás brzdí v podnikání? Aktuální webový trend je takzvaný "mobile first", tedy celý online svět optimalizovat pro mobily, dát zákazníkům pohodlnější přístup z jakéhokoliv zařízení. Mít prozákaznicky orientované webové stránky, to Vám pomůže zvyšit konkurenceschopnost ve Vašem oboru podnikání.

Máte responzivní a optimalizovaný web? 

Pro zákazníky je web důležitější, než si myslíte.

Není nic horšího, než potenciální zákazník, který Vašemu webu nerozumí a neorientuje se na něm. Nestavíme weby naslepo, chceme Vašemu podnikání maximálně porozumět a vytvořit řešení na míru Vašim potřebám. Rádi věnujeme čas dialogu a budeme společně hledat nejlepší cestu k ideálnímu řešení. Zároveň Vás zdarma proškolíme v ovládání redakčního systému LogicCMS, díky kterému si můžete pohodlně editovat obsah svého webu.

Kvalitní web vám vydělá více a ještě ušetříte.

Opravdu! Naším cílem je vytvářet designově vyspělé, výkonné a efektivně fungující webové stránky. Cena za webové profesionální řešení je jednorázový náklad, který Vám ale dlouhodobě ušetří další provozní náklady. Rychlost webu, spolehlivá přístupnost pro všechna zařízení, zabezpečení stránek, to jsou aspekty, které u levných řešení budete jen těžko hledat. Za kvalitou i dlouhodobu spolehlivostí našich webů si stojíme. Vyzkoušejte nás. 

Pro kalkulaci vaší poptávky potřebujeme co nejvíce informací. Neváhejte nám popsat, cokoliv vás napadá.

Kontaktujte nás

Webové stránky od nás vám usnadní podnikání

Responzivní web
Profi design
Redakční systém
Spolehlivé zabezpečení
Rychlost načítání
Obchodní výsledky
Dozvědět se víc

Nejlepší výběr našich realizací webových projektů

James Cook Languages
Deutz - Fahr
Designový nábytek ALAX
Restaurant Smetana
RB-Bike
Rezidence Mlýnská Strouha