Potřebuji nový responzivní WEB

Jestli chcete dobrý a kvalitní web, jste tu správně.

Máte rozjeté online podnikání a kvalita webu přestává stačit?

Nebojte, nejste jediní ani poslední, ale už včera bylo pozdě to začít řešit. Aktuální trend doby je přístup takzvaný "mobile first", tedy celý online svět optimalizovat pro mobily, dát zákazníkům lepší a pohodlnější přístup z jakéhokoliv zařízení. Mít prozákaznicky orientovanou online prezentci svého podnikání, to je co zvyšuje vaši konkurenceschopnost. Máte spolehlivě responzivní web?

Přístupnost svých stránek si snadno a zdarma můžete ostestovat zde. 

Pro zákazníky je web důležitější, než si myslíte.

Že je velmi důležité rozumět zákazníkům vás určitě přesvědčovat nemusíme. Stejně tak je pro nás důležité rozumět vašemu podnikání. Stavět web bez maximálního porozumění, jaký účel má splnit a kde jsou vaši zákazníci, do toho se nepouštíme. Rádi věnujeme svůj čas dialogu s vámi a budeme společně hledat nejlepší cestu k ideálnímu řešení. Zároveň vás zdarma proškolíme v ovládání LogicCMS, díky kterému můžete pohodlně editovat obsah. Web vám připravíme a rádi pomůžeme s jeho správou i marketingem.

Kvalitní web vám víc ušetří i vydělá

Opravdu. Cena za webové profesionální řešení je jednorázový náklad, který vám ale kvalitou odvedené práce dlouhodobě ušetří další náklady v budoucnu. Rychlost webu, čistota kodu, spolehlivá přístupnost pro všechna zařízení, zabezpečení stránek i databáze uživatelů, to jsou aspekty, které u opensource řešení nesou velká rizika, a pokud byste měli web s volně dostupným softwarem, postupem času tyto nedostatky budete muset odborně řešit a do svého webu zasahovat. To nejen že generuje další nemalé finanční i časové náklady, ale zároveň má zásadní dopad na hodnocení webu z pohledu vyhledavačů i kampaní. Za kvalitou i dlouhodobu spolehlivostí našich webů si stojíme. Vyzkoušejte nás. 

Pro kalkulaci vaší poptávky potřebujeme co nejvíce informací. Neváhejte nám popsat, cokoliv vás napadá.

Kontaktujte nás

Webové stránky od nás vám usnadní podnikání

Responzivní web
Profi design
Redakční systém
Spolehlivé zabezpečení
Kvalita kódu
Rychlost načítání
Dozvědět se víc

Úspěšné značky, které prověřili naše schopnosti tvorby webů

James Cook Languages
Designový nábytek ALAX
RB-Bike
Město Mariánské lázně
Lepší úklid
Rezidence Mlýnská Strouha