DigitalCreativeBoost
Kontaktovat
Včelka

Domácí péče
Včelka

Představení projektu

Domácí péče Včelka je sdružení pečujících organizací poskytujících služby v oblasti zdravotní a sociální péče v rámci České republiky.

Cílem je umožnit každému, kdo je odkázán z jakéhokoli důvodu na péči druhé osoby,
zůstat co nejdéle v domácím prostředí.

16

Poboček domácí péče

15

Středisek sociálních služeb

+ 1000

Spokojených klientů

Značka

Základní podoba značky je postavena na motivu křidélek včelky - symbolu pracovitosti a upřímnosti ke svým klientům. Motiv křidélek je prolnutý do tvaru plástve, který je vyplněn žluto-oranžovým přechodem.

Křídelka včelky představují základní hodnoty společnosti ke svým klientům - Pracovitost a Upřímnosti.

Vizuální styl

Pro potřeby společnosti bylo nezbytné navrhnout i způsoby použití k různým tiskových technikám. Značku je tedy možné bezproblému použít na potisk textilu nebo na polep firemních aut.

Vytvořit vizuální identitu a logo dokážeme i pro vaší značku.

Webové stránky

Maximální přehlednost a jednoduchá orientace pro uživatele. To byly základní cíle pro nový web. Zvolili jsme čistý design, který vychází z vizuální identity a představuje ideální mix kreativity a funkčnosti.

Pomáháme lide, kteří jsou odkázáni na pomoc druhých.

www.pecevcelka.cz

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení