James Cook Languages
James Cook Languages
S námi oslovíte svět
James Cook Languages
Únor 2018

Práce na projektu:

  • Analytika, UX
  • Wireframe a web design
  • Redakční systém Logic CMS
  • Responzivní design
  • Napojení webu na c.Port
  • PWA
  • Copywriting

jcl.cz

Informace o projektu

Pro lídra na trhu s firemním jazykovým vzděláváním James Cook Languages jsme vytvořili moderní portál s nadčasovým designem pro prezentaci portfolia služeb a nábor nových lektorů. Stránka je napojena na reportovací nástroj pro klienty c.Port. Web je vytvořen na nášem redakčním systému Logic CMS pro snadnou správu veškerého textového i multimediálního obsahu, používá technologi NewLogic UI a dosahuje výborného hodnocení v nástroji Lighthouse od společnosti Google.

Celý projekt je softwarově pojmut jako Progresivní webová aplikace (PWA), což je zjednodušeně hybrid běžné webové stránky a mobilní aplikace.

Pracovní tým

Radek Šilberský
Radek Šilberský- Operating Director
Roman Mučica
Roman Mučica- Creative Director
Petr Hahn
Petr Hahn- Senior Programmer - Teamleader
Lubomír Blažek
Lubomír Blažek- Senior Coder - Teamleader
Michal Sobčák
Michal Sobčák- Senior Programmer
James Cook Languages

Spolupráce s New Logic byla od začátku skvělá. Ceníme si především bezproblémové a rychlé komunikace, ale také dobré přípravy projektu a profesionality v technickém a designovém smyslu. Výsledkem naší spolupráce je propracovaný, intuitivní a designově velmi povedený web, na který jsme hrdí.

Petra Kilijánová - Marketing & PR Manager
James Cook Languages
James Cook Languages

Náročná struktura & Důraz na mobilní verzi

Portál obsahuje více než 250 unikátních textových stránek. Každá stránka je systémově navržena tak, aby se vždy přizpůsobila velikosti a formám obsahu (velikost a zarovnání textu, počet obrázků). Jednotlivé obsahové bloky se dají přesouvat pomocí funkce D&D.
Jedním z hlavních cílů byla perfektně vyladěná mobilní verze (rychlost). Díky použitým technologiím se dosáhl web na výborné hodnocení v rámci mobilní optimalizace.

Chcete podobné řešení?

Vytváříme profesionální řešení na míru!

Kontaktujte nás
Chcete podobné řešení?

Další zajímavé reference

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.