James Cook Languages
James Cook Languages
S námi oslovíte svět
James Cook Languages
Únor 2018

Práce na projektu:

  • Analytika, UX
  • Wireframe a web design
  • Redakční systém Logic CMS
  • Responzivní design
  • Napojení webu na c.Port
  • PWA
  • Copywriting

jcl.cz

Informace o projektu

Pro lídra na trhu s firemním jazykovým vzděláváním James Cook Languages jsme vytvořili moderní portál s nadčasovým designem pro prezentaci portfolia služeb a nábor nových lektorů. Stránka je napojena na reportovací nástroj pro klienty c.Port. Web je vytvořen na nášem redakčním systému Logic CMS pro snadnou správu veškerého textového i multimediálního obsahu, používá technologi NewLogic UI a dosahuje výborného hodnocení v nástroji Lighthouse od společnosti Google.

Celý projekt je softwarově pojmut jako Progresivní webová aplikace (PWA), což je zjednodušeně hybrid běžné webové stránky a mobilní aplikace.

Pracovní tým

Radek Šilberský
Radek Šilberský- Operating Director
Roman Mučica
Roman Mučica- Creative Director
Petr Hahn
Petr Hahn- Senior Programmer - Teamleader
Lubomír Blažek
Lubomír Blažek- Senior Coder - Teamleader
Michal Sobčák
Michal Sobčák- Programmer
James Cook Languages

Spolupráce s New Logic byla od začátku skvělá. Ceníme si především bezproblémové a rychlé komunikace, ale také dobré přípravy projektu a profesionality v technickém a designovém smyslu. Výsledkem naší spolupráce je propracovaný, intuitivní a designově velmi povedený web, na který jsme hrdí.

Petra Kilijánová - Marketing & PR Manager
James Cook Languages
James Cook Languages

Náročná struktura & Důraz na mobilní verzi

Portál obsahuje více než 250 unikátních textových stránek. Každá stránka je systémově navržena tak, aby se vždy přizpůsobila velikosti a formám obsahu (velikost a zarovnání textu, počet obrázků). Jednotlivé obsahové bloky se dají přesouvat pomocí funkce Drag & Drop.
Jedním z hlavních cílů byla perfektně vyladěná mobilní verze (rychlost). Díky použitým technologiím se dosáhl web na výborné hodnocení v rámci mobilní optimalizace.

Chcete podobné řešení?

Vytváříme profesionální řešení na míru!

Kontaktujte nás
Chcete podobné řešení?

Další zajímavé reference