Pokud potřebujete pomoci s vaším projektem nebo podnikáním, tak nám určitě dejte vědět na emailu info@newlogic.cz. Stále tu jsme a budeme.
Asociace SPIDOP
Asociace SPIDOP
Profesní sdružení poskytovatelů domácí péče
leden 2019
  • Tvorba loga
  • Logomanuál
  • Vizuální styl
  • Tiskoviny
  • Webdesign

Informace o projektu

Asociace soukromých poskytovatelů inovativní domácí péče z.ú. (také jako "ASPIDOP") je profesním sdružením zastupujícím poskytovatele v segmentech zaměřených na péči poskytovanou v domácím prostředí. A to jak v segmentu domácí zdravotní péče, tak v segmentu terénních sociálních služeb.

Zadání
Pro nově vznikající asociaci, která spadá pod mateřskou společnost MyBee Innovative jsme dostali za úkol vytvořit novou vizuální identitu. Cílem bylo stylově navázat na již fungující značky Včelka domácí péče a MyBee Innovative. Zároveň bylo nezbytné přijít s řešením, jak dlouhý název asociace přenést do kompaktního a použitelného tvaru v oblasti vizuální komunikace. 

Výsledek
Naše výsledné řešení představuje značku, která vychází z motivů inovace a tří rukou propojených do tvaru srdce, které spolu s barevností odrážejí oblasti působení asociace. Tmavě fialová s výrazně žlutou barvou symbolizují moderním administrativní prostředí, ve kterém asociace své klienty zastupuje. Dlouhý a z našeho pohledu nepoužitelný název asociace jsme převedli do jednoduché zkratky - ASPIDOP. Pro snadnější použití vznikl rozsáhlý logomanuál, který obsahuje pravidla pro použití značky a merkantilní tiskoviny.

Grafický manuál značky a jednotného vizuálního stylu
Elegantní merkantilní tiskoviny

Další zajímavé reference