Pokud potřebujete pomoci s vaším projektem nebo podnikáním, tak nám určitě dejte vědět na emailu info@newlogic.cz. Stále tu jsme a budeme.
Webová šablona pro komerční objekty
Webová šablona pro komerční objekty
UniCredit - Varenská a Residence Bucini
Duben 2016
začátek prací v březnu

  • Tvorba grafického designu s respektovanim CID
  • Návrh struktury webu na základě potřeb klienta
  • Příprava šablon pro komerční a residentní nemovitosti
  • Tvorba plně responzivních www stránek
  • Implementace na naše Logic CMS
  • Jazykové mutace

Informace o projektu

Pro společnost UCTAM, která je součástí skupiny UniCredit, jsme měli za úkol připravit dva typy stránek. Jednu pro komerční nemovitosti a druhou pro residentní. Tyto šablony se budou postupně nasazovat v různých modifikacích na desítky různých objektů po celé Evropě. 

Šablony jsou plně responzivní s velkým důrazem na vizualizaci samotných objektů, přehlednost a jednoduchost. Napojené jsou na náš redakční system Logic CMS, který umožňuje veškerou potřebnou administrativní agendu spojenou s přípravou textů, fotek a struktury webu. Vzhledem k tomu, že stránky slouží pro nemovité objekty po celé Evropě, jsou k dispozici jazykové mutace. Šablony jsou připravené pro rychlou a snadnou instalaci pro jakékoliv další projekty. 

Pracovní tým

Lubomír Blažek
Lubomír Blažek - Senior Coder - Teamleader
Petr Hahn
Petr Hahn - Senior Programmer - Teamleader
UniCredit - Varenská a Residence Bucini

Realizace projektu samostatných webových stránek pro komerční a rezidenční nemovitosti probíhala od samého začátku velmi svižně a efektivně. Oceňujeme především individuální přístup, promptní reakce na jakékoliv požadavky a vysokou profesionalitu celého týmu New Logic. Výsledné webové stránky plně odpovídají našim představám a požadavkům, které jsme si na začátku projektu stanovili. Jedná se především o moderní design, funkčnost, přehlednost a uživatelskou přívětivost. S New Logic budeme na projektu i nadále pokračovat a těšíme se na další spolupráci.

Ing. Nela Pokorová - International marketing coordinator
UniCredit - Varenská a Residence Bucini
UniCredit - Varenská a Residence Bucini

Chcete podobné řešení?

Vytváříme profesionální řešení na míru!

Kontaktujte nás
Chcete podobné řešení?

Další zajímavé reference