Hotel Savoy
Hotel Savoy
Luxusní hotel v centru Prahy
Hotel Savoy

Práce na projektu:

  • Analýza projektu
  • Design
  • Responzivní web
  • Napojení na Logic CMS

www.hotelsavoyprague.com

Informace o projektu

Rekonstrukce hotelu, změna tváře sebou nesla nový pohled na vzhled webových stránek. Vzhledem ke změnám ve struktuře služeb bylo nutné určit priority, na které budeme cílit v on-line prostoru a jakým službám naopak dáme méně prostoru. To sebou nesla nutnost analýzy všech požadavků a zcela od základu nově navržený design hotelu. Byly pečlivě připraveny drátěné modely alikace a grafické návrhy. V rámci realizace webových stránek agentura Newlogic řešila kompletní návrh vzhledu webových stránek a kompletní systémové řešení.

Jedním s doplňujících požadavků byla i přístupnost webu na všech zařízeních. Byl navržen plně responzivní design stránek. V rámci responze se dbalo na to, aby nebyl žádný uživatel penalizován například nezobrazením informací, které jsou například dostupné na PC: Snahou bylo nabídnout a zobrazit vše na všech zařízeních.

Pracovní tým

Petr Hahn
Petr Hahn - Senior Programmer - Teamleader
Lubomír Blažek
Lubomír Blažek - Senior Coder - Teamleader
Michal Sobčák
Michal Sobčák - Senior Programmer
Hotel Savoy

Spolupráce se studiem New Logic na tvorbě nového webu probíhala perfektně. Celý tým řeší zadané úkoly včas a zodpovědně a je velmi kreativní jak po grafické stránce, tak po stránce funkční. CMS je přehledné a velmi snadno ovladatelné. Děkujeme!

Iva Nováková - Marketing Executive
Hotel Savoy
Hotel Savoy

Chcete podobné řešení?

Vytváříme profesionální webová řešení na míru!

Kontaktujte nás
Chcete podobné řešení?

Další zajímavé reference

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.