Pokud potřebujete pomoci s vaším projektem nebo podnikáním, tak nám určitě dejte vědět na emailu info@newlogic.cz. Stále tu jsme a budeme.

Online Marketing

Online marketing je dnes pro podnikání vcelku zásadní nutnost. Souhlasíte?

Marketingové strategie a kreativní koncepty

Připravíme komplexní digitální marketingou strategii, pomůžeme určit a rozvrhnout rozpočet, doporučíme nejefektivnější komunikační kanály pro váš byznys na základně Vašich cílů a cílových skupin. Vytvoříme vizuální koncepty včetně komunikačních strategií pro celé značky nebo jednotlivé sociální sítě. Navrhneme digitální kampaně napříč různými kanály. I s produkcí a postprodukcí fotek i videií Vám pomůžeme.

Online kampaně napříč internetem

Nabízíme komplexní služby v rámci PPC reklamy a především výkonnostních kampaní v různých inzertních prostředích a kanálech. Zaměřujeme se hlavně na inzerci v Google Ads (dříve Adwords), Skliku, Youtube, Facebook Ads a Instagram Ads. Pracujeme i se srovnávači zboží jako jsou Heureka nebo Glami. Dokážeme vždy navhrnout efektivní mix různých reklamních kanálů na zákládě vašich cílů a rozpočtu.

Komunikace na sociálních sítích

Přípravíme novou strategii pro komunikaci na sociálních sítích nebo se připojíme k dosavadnímu konceptu. Dokážeme vždy reagovat na situaci a potřeby klienta. Součástí naší práce je i příprava obsahových a vizuálních konceptů včetně produkce a postprodukce (fotky, videa) a návrh strategie kampaní s přesným cílením na relevantní uživatele. Vždy podle přesně definovaných cílů, na kterých se společně dohodneme.

Optimalizace webu pro vyhledávače

Optimalizace webu pro vyhledávače (SEO) je stále žádanou službou a je jednou ze základních online marketingových strategií. Důvod, proč optimalizovat web, je velmi jednoduchý - získáváte přesná data o stavu webu ve vyhledávačích, ale především získáváte efektivně nové zákazníky a zvyšujete povědomí o značce, službě nebo produktu. Naším primárním cílem není získání předních pozic ve vyhledávačích, ale zvyšování celkových obratů z webu.

Pro správnou marketingovou strategii potřebujeme vždy co nejvíce informací. Napište nám vše, co Vás napadá

Kontaktujte nás

I Vám můžeme pomoci s Online Marketingem

Kreativní koncepty
PPC kampaně
Sociální sítě
Video produkce
Optimalizace webu
Datová analytika
Dozvědět se víc

Značky, které prověřily naše schopnosti

Saint-Gobain
Orea Hotels
Maxíkova školka