Pokud potřebujete pomoci s vaším projektem nebo podnikáním, tak nám určitě dejte vědět na emailu info@newlogic.cz. Stále tu jsme a budeme.
MyBee Innovative
MyBee Innovative
Síť profesionálních a komplexních domácích péčí
leden 2019
  • Tvorba loga
  • Logomanuál
  • Vizuální styl
  • Tiskoviny
  • Webdesign

Informace o projektu

MyBee & Innovative Home Care a.s. je ryze českou společností zaměřenou na dlouhodobé a koncepční rozvíjení primárně segmentů domácí zdravotní a terénní sociální péče. Cílem je kultivace, rozvoj a zapojení se do systémových změn v těchto oblastech, tak aby se naplno využilo jejich potenciálu.

Zadání
Pro již fungující společnost MyBee Invest, která se v průběhu svého působení více zaměřila na rozvoj a inovace pečovatelských služeb, jsme dostali za úkol nevšední rebranding většího rozsahu. Součástí rebrandingu bylo přejmenování společnosti na MyBee Innovative a sjednocení stylu i motivu s dceřinou společností Včelka domácí péče a senior care. Cílem bylo nastavit nový vizuální styl, který zastřeší dceřiné společnosti a dojde k podprahovému sjednocení značek.  

Výsledek
Naše výsledné řešení navazuje na vizuální styl dceřiných společností jak motivem tak barevností. Jádrem rebrandingu je značka, kde tvar plástve symbolizuje propojení s Včelkou. Následné převední plástve na rastr (tečkování) a jeho využití ke znázornění šipky odráží cíle společnosti inovovat a neustále se zlepšovat. Barvy obsažené v přechodu zastupují Domácí péči Včelka a tmavě modrá barva Včelku senior care. 

Grafický manuál značky a jednotného vizuálního stylu
Elegantní merkantilní tiskoviny

Další zajímavé reference