Pokud potřebujete pomoci s vaším projektem nebo podnikáním, tak nám určitě dejte vědět na emailu info@newlogic.cz. Stále tu jsme a budeme.
Avenue Hotels
Avenue Hotels
Dokonalé pokoje nejen v centru Prahy
duben 2017
  • Tvorba loga
  • Logomanuál
  • Vizuální styl
  • Firemní tiskoviny
  • Webdesign

Informace o projektu

Společnost RS Development s.r.o. se v roce 2017 pustila do budování vlastní hotelové sítě. Na konci roku, konkrétně v prosinci, otevřeli první hotel pod značkou Avenue Hotels. V samotném centru Prahy nabízí krásné designové pokoje a formát pobytu ve stylu Bed and Breakfest.

Zadání
Náš spokojený klient nás poptal s úkolem vytvořit identitu pro nově vnikající hotelovou síť Avenue. Cílem bylo navrhnout značku, která bude v souladu se stylem hotelu a stane symbolem kvalitích služeb a elegance. Důležitým kritériem bylo dodržet znovupoužitelnost i v případě jiných hotelů v síti Avenue. 

Výsledek
Vytvořili jsme elegantní typografickou značku, která je postavená na iniciále „A“. Značka odráží povahu designového interiéru a je jeho nedílnou součástí. Pro barevné provedení jsme použili elegantní tmavě zelený odstín, který dotváří celkový dojem. Práce na tomto projektu byla také zajímavá po stránce použitelnosti. Do budoucna se očekává použití značky v hotelové síti po celé České republice.

Logomanuál, jednoduchý a elegantní
Značka je nedílnou součástí interiéru

Další zajímavé reference