Pokud potřebujete pomoci s vaším projektem nebo podnikáním, tak nám určitě dejte vědět na emailu info@newlogic.cz. Stále tu jsme a budeme.

Logo a Branding

Promyšlený a funkční branding se stane nedílnou součástí vaší komunikace se zákazníkem.

Kvalitní logo a branding je základem úspěného podníkání.

Začínáte nebo rozjíždíte nový projekt? Jak vás zákaznící budou na trhu vnímat se odráží od vizuální identity. Naše služby v této oblasti jsou velice individuální. Snažíme se klienta pečlivě poslouchat, pochopit jeho předmět podníkání, zajímá nás každý detail! Logo a branding pomocí grafického designu předává jasné signály o aktivitách či zaměření firmy. Promyšlený a funkční branding vás dostane do hlav zákazníků a stane se nezbytným základním pilířem při tvorbě webu nebo marketingových aktivit.

Naše reference

Zastaralé logo může žít déle.

Používáte své logo již delší dobu? Cítíte, že by to chtělo změnu? I to je možné, životnost loga není nekonečná. Pro klienty s již fungujícím brandem nabízíme řešení rebrandingu. Po nějakém čase se projeví zub času i na logu a je nezbytné tento problém řešit. V tomto případě zachováme již fungující, zajetý koncept ale vše jako celek učísneme a omladíme. Výhodou je, že změna není natolik razatní aby došlo k záměně za jinou, novou firmu. 

Vizuální komunikace.

Máte nový produkt nebo službu o které chcete dát světu vědět? Navrhneme marketingovou strategii a přeneseme její záměr do poutavého grafického vizuálu, kterým zasáhneme cílovou skupinu přesně tam, kde je třeba. V dnešním světě zahlceném reklamou se snažíme, aby naše řešení bylo vždy originální a zajímavé. Neotřelé motivy jsou naší předností, potřeba zaujmout je na prvním místě. Pokud si nevíte rady, nechte si od nás poradit! Budeme vás vést k vašemu cíli, vyznáme se v online i offline prostředí. 

Máte zájem o úvodní konzultaci? Neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktujte nás