Marketingový team shání posilu

SEO ~ PPC ~ FB ~ COPY ~ GA ~ GTM ~ UX ~ CRO

Hledáme člověka do našeho MKT teamu, který si s náma bude chtít o marketingu nejen podívat, ale skutečně ho dělat. Nyní spíše preferujeme někoho zaměřeného na výkonnostní marketing, ale kdo ví.

Jsme digitální agentura a jedeme hlavně na výkon. V našem portfoliu jsou především hardselloví klienti. Máme ale i spoustu vlastních projektů, na kterých je marketingové práce až běda.

Od nového člověka očekáváme spoustu věcí. Od dobré češtiny až po analytické myšlení. Nicméně velice důležité jsou tyto tři - selský rozum, zodpovědnost a samostatnost. Náš nový kolega totiž bude muset občas vyřešit úkoly sám (s minimální pomocí) a v termínu.

Ale teď zase k věci. Dveře máme otevřené všem, s chutí podílet se na marketingu našich projektů, kteří si již v digtital marketingu nějaký ten měsíc odkroutili (alespoň pár měsíců by bylo fajn), ale není to nutně podmínka. Se vším vám ze začátku rádi pomůžeme, pak už to bude hodně o vás i na vás :)

Na platu se dohodneme, benefity máme klasické - sickdays, homeoffice, flexibilní doba, dovolená navíc a tak. No prostě jako skoro všude.

Jestli vám to nepřijde úplně nejhorší, tak nám napište mail, co máte za sebou, co vás baví a co chcete u nás dělat. Budeme se těšit.

Rádi vás pak pozveme na kafe k nám do kanceláře a probereme všechno osobně.

Sídlíme kousek od Anděla, 10 minut tram směrem do Košíř – zastávka Kavalírka. V kanclu máme rybičky, historický kamna a mnoho dalších nezbytných věcí pro kreativní prostředí. Kafe taky dochází málokdy. Jsme dobrá parta, tak jestli máte chuť, napište a proberem to :)


Marketingový kolektiv New Logic

Pište na vstavejtakyrad@newlogic.cz, HR