Marketingový team shání posilu

GA ~ GWT ~ FB ~ COPY ~ GTM ~ PPC ~ SEO ~ UX ~ CRO

Hledáme člověka do našeho MKT teamu, který si s náma u oběda bude povídat o všech disciplínách marketingu, ale budeme rádi za jakoukoliv jeho specializaci. 

Jsme digitální agentura a jedeme hlavně na výkon. V našem portfoliu jsou především hardselloví klienti. Máme ale i spoustu vlastních projektů, na kterých je marketingové práce až běda.

Pro kohokoliv, kdo čte tyto řádky a má širší povědomí o výkonnostním marketingu, je to super přínosné plus. Jsme od srdce i marketingové víry dataři. Dojmů máme všichni spoustu, ale skoro všechny strategie u nás vychází z hloubkové datové analytiky. 

Nemusíte být největší zabijáci na Google Analytics, ale vysokou míru tolerance asi potřebujete, pokud nejste nadšenci jako my, protože o géáčkách meleme skoro pořád. Pokud to není vyloženě váš sport, rádi vše vydatujeme za vás nebo GA naučíme.

Od nového člověka ale očekáváme skvělou češtinu. Vztah k jazyku a potřebu jeho správnosti považujeme u markeťáků za základ. Píšete rádi? Napište ;)

Dveře máme otevřené všem s chutí podílet se na marketingu našich projektů, ať už z řad PR, Performance, Social media nebo SEM.

Nechceme ultimativně vymezovat co musíš – nesmíš, máš – nemáš, budeš – nebudeš..

Chceme si o věcech společně s vámi popovídat a vyřešit, co si můžeme nabídnout a co by vás bavilo. 

Nepotřebujeme ani žádné wordy se sívíčkama. Prostě nám napište na mail, co máte rádi, co máte za sebou, co vás baví a co byste chtěli dělat.. Rádi vás pozveme na kafe k nám do kanceláře probrat to osobně. 

Sídlíme kousek od Anděla, 10 minut tram směrem do Košíř – zastávka Kavalírka. V kanclu máme rybičky, historický kamna a pivo. Kafe taky dochází málokdy. Jsme dobrá partie, tak jestli máte chuť, napište a proberem to :)

Pište na lenka@newlogic.cz, HR

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.