DigitalCreativeBoost
Kontaktovat
Green Ways

Evropský leader
na trhu zelených
potravin

Představení projektu

Pro největšího evropského prodejce zelených potravin, jsme vytvořili systém integrující veškeré firemní procesy včetně aplikace, která se využívá pro B2B i B2C.

O klientovi

Green Ways je mostem mezi přírodou a civilizací. Přináší zeleň do moderních domácností, tj. lidem spjatým s rychlým životním stylem. Základem jsou tři věci. Zdraví z té nejčistší přírody. Spolupráce v reklamě. Společenství pozitivních lidí.

Náš cíl

První úkolem bylo předělat web a eshop. Na základě našich analýz a doporučení jsme začali s kontinuálním vývojem firemního systému, který pomáhá řídit celý byznys v České republice, na Slovensku i Polsku.

Logo

Jako jednu z prvních věcí jsme připravili nové logo pro firemní systém a aplikaci „Moje Green Ways".

Cílem bylo rozlišit aplikaci a název firmy.

I pro Vás dokážeme vytvořit nové logo.

Systém

Komplexní firemní systém na bázi ERP v sobě integruje několik modulů jako jsou přehledy objednávek, automatické objednávání zboží a modul hromadného mailingu. Účetní systémy jsou řešeny přes vlastní API.

+15
Modulů a přehledů
v celém systému
+5 000
Aktivních uživatelů
systému a aplikace

Aplikace

Funkcionality systému jsme zároveň přenesli do mobilní aplikace. Svými funkcemi podporuje B2B i B2C segment. Uživatelům zjednodušuje objednávání zboží a zároveň propojuje data od mezinárodních partnerů z různých zemí.

Produkce

Produkční práce byla rozdělena na několik etap. Hlavní fáze zahrnovala focení a následnou úpravu veškerých produktů pro potřeby e-shopu a online komunikace.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení