Flatstore
Flatstore
Novostavby v Praze a okolí
Flatstore

Práce na projektu:

  • Návrh koncepce a struktury
  • Uživatelské testování, web hosting
  • Redakční systém
  • Mobilní verze
  • Responsive design

www.flatstore.cz

Informace o projektu

Kdo to myslí s Prahou na celý život a nechce nakupovat nemovitost od překupníků, tomu nezbývá nic jiného než jít na Flatstore.

FLATSTORE je přehledná nabídka novostaveb v Praze a okolí. Nabízí nové byty, rodinné domy a pozemky. Na FLATSTORE určitě nenajdete nemovitosti tzv. „z druhé ruky".

Flatstore nabízí jednoduchou a pohodlnou cestu k vyhledání nejvhodnější nabídky a to díky nejpodrobnějšímu filtru svého druhu. Na Flatstore si lze jednolivé nabídky v Praze a okolí podrobně porovnat. Součástí projektu byla i rubrika developerských novin pro publikaci nejaktuálnější informací ze světa bydlení.

Jedinečný vyhledávací systém nabídek nemovitostí – vyhledávání podle parametrů, které opravdu chcete znát. Platforma má funkce jako non-stop synchronizace změn v nabídkách přímo od developerů, pokročilý porovnávač, hlídací pes, rezervační systém, okamžité propojení poptávky s call centrem, věrnostní program pro registrované uživatele, embedované aplikace pro partnery a další.

Milníky projektu

Pracovní tým

Tomáš Teodosijev
Tomáš Teodosijev - Sales & Project Manager
Petr Hahn
Petr Hahn - Senior Programmer
Michal Sobčák
Michal Sobčák - Senior Programmer
Lubomír Blažek
Lubomír Blažek - Coder
Flatstore

Realizace projektu Flatstore probíhala od počátku spolupráce svižně a bezproblémově. Cílem bylo vystavět unikátní platformu s nabídkou developerských projektů a s maximálním důrazem na uživatelskou přívětivost, což věříme, že se nám u webu Flatstore a prací společně s New Logic povedlo. Veškerá komunikace probíhá na profesioální úrovni a naše požadavky jsou vždy vyřízeny v co nejkratším čase. Spolupráci s New Logic mohu jen doporučit.

D2B GROUP a.s.
Flatstore
Flatstore

Plně responzivní web s redakční systémem Logic CMS

Web Flatstore disponuje responzivním designem, který umožní zobrazení webu na kterémkoliv zařízení bez ztráty přehlednosti.
Web je napojen na redakční systém Logic CMS, díky kterému je editace obsahu opravdu snadná.

Chcete podobné řešení?

Vytváříme profesionální webová řešení na míru!

Kontaktujte nás
Chcete podobné řešení?

Další zajímavé reference

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.