Marketingový specialsta/ka/

Aktuálně volná pozice

Jsme digitální studio a zabýváme se především tvorbou webových stránek, portálů, mobilních aplikací a internetovým marketingem. Do našeho týmu hledáme schopného online marketingového specialistu s potřebnými znalostmi a praxí (SEO, SEM,  PPC kampaně, linkbuilding, sociální sítě  atp.). Pokud máte zájem o zajímavou a tvůrčí práci pro lokální a mezinárodní klienty, pošlete svůj životopis a staňte se úspěšnými.

Od vás očekáváme

  • perfektní marketingové znalosti
  • kreativní nápady pro kampaně
  • analytické a logické uvažování
  • schopnost práce v týmu
  • smysl pro humor

Rádi nabídneme

  • tvůrčí a samostatnou práci
  • dalšího oborové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a výkonu
  • firemní benefity (odborné vzdělávání, sportovní aktivity, home office, angličtina atd. )
  • možnost dalšího růstu a perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • dovolená navíc
  • práce na Praze 5 – výborně dostupná MHD

Náplň práce

  • práce na stávajících digitálních kampaních
  • komunikace s klienty
  • reporting, datová analytika, kreativní copywrite
  • kvalitní výkonnostní online marketing

Dočetli jsi až sem a máš pocit, že to zvládneš ? Piš ;)